E-mail: s.cizek@seznam.cz
Tel: 605 917 318 p. Čížek
Tel: 607 044 105 provozovna

Adresa:
Stravování Čížek
Za Tratí 976
Třebechovice pod Orebem
psč. 503 46

Objednávky přijímáme do 13:00 předchozího dne

=>zde najdete menu na příští týden

***               J Í D E L N Í  L Í S T E K            ***

======================================

                        17.6. - 23.6. 2024    

 ======================================

Po:hovězí se smaženým hráškem (1,9,7)

1) pečená špikovaná krůtí prsa na kari , rýže (1,7)

2) vaječná omeleta se angl.slan.brambor m.m (3,7)

3) vídeňský zel.salát (kečup,šunkový salám…)

 

Út: selská s fleky a uzeným  (1,7)

1) uzená kýta ,červené zelí ,špalíčky(1,3)

2) srbské cévabi(mleté masové válečky s rajčaty a kapií),brambor

3) šopský zel.salát (7)

 

St: zeleninový vývar s bramborem a dýní

1) katův šleh,hranolky z trouby (1)

2) kuřecí stehno na paprice ,houskový knedlík (1,3,7)

3) zel.salát s kuřecí šunkou (7)

 

Čt: ruský boršč(7,1)

1) vepřový řízek dle uzenáře ,brambor(uzenina,okurky,cib)10,1

2) pizza mexico s chorízem,chilli  a rajč.(1,3,7)

3) zel.salát s vařeným vejcem,černé olivy,dip(3,7)

 

Pá: rajská s rýží(1)

1)zbojnický skřivan(závitek pl. klobásou a špekem)bramb.knedlík(1,3)

2) kuřecí filír.řízek grat.nivou,opečené brambory(1.7)

3) zeleninový salát s šlehaným sýrem (7)

 

 

    

 ALERGEN tabulka s číselníkem  alergenů u obsluhy a www.stravovanicizek.cz 

Pokud není uvedeno jinak je u obědů č. 3  přílohou vždy pečivo.

Jídla jsou dovářena a expedována v 9.00 hod.-spotřebujte do 13.00 hod každého dne.                Změna jídelníčku vyhrazena!

Jídla připravil Stanislav Čížek  s kolektivem!                               www.stravovanicizek.cz                             



stravování pro sociální služby a zdravotnická zařízení

17.6. - 23.6. 2024 

Den

Snídaně

Oběd

Svačina

Večeře + II. večeře

Pondělí

džem/med,máslo,pečivo

(1,3,7)kakao

Polévka: hovězí se smaženým hráškem (1,3,7)

Pečená špikovaná krůtí prsa na kari ,rýže (1,7)

 

 

těstovinové penne míchané  s vepřovým masem  a rajčaty(1,7)

 

II. večeře: zelenina

Úterý

čaj, eso párečky 3ks  

,chléb(9,1,3)

Polévka: selská s fleky a uzeným (1,7)

Srbské cévabi (mleté masové válečky s rajčaty a kapií  ) ,brambor (1)

 

španělská paella(kuřecí maso,klobásky,krevety)(4,7)

 

II. večeře: chléb

Středa

chléb  Moskva,pažitko-česneková pomazánka s hříbky,čaj(1,3,7)

Polévka: zel.vývar s bramborema dýní(7)

Kuřecí stehno na paprice,houskový knedlík (1,3,7)

 

houbové kyselo s vejci a brambory

chléb(1,3,7)

 

II. večeře: diajogurt

Čtvrtek

jogurt Skyr,rohlík  ,kakao(1,3,7)

Polévka: ruský boršč(7)

vepřový řízek podle uzenáře(okurky,hořč.,párky)brambor

(1,10)

 

 

zeleninový kuskus ,kuřecí filé v hrubozrnné hořčici máslem(5,6,7)

 

II. večeře: diavýživa

Pátek

šunkový salám,chléb,čaj

(1,3,7)

Polévka: rajská s rýží

Zbojnický skřivan (závitek pl.klobásou a špekem) bramborový knedlík (1,3)

 

 

ostravská klobáska,chléb,hořice(1)

 

 

II. večeře: chléb

Sobota

roamdůr,housky,čaj(1,.3,7)

Polévka: špenátová (1,7)

kuřecí rokfor nudličky,rýže (1,7)

 

 

kladenská pečeně nářez,chléb,rama

drink milk (1,3,7)

 

II. večeře chléb

Neděle

makový závin ,melta(1,3,7)

Polévka:karotková)1,7)

hovězí dušené kousky,brambor,tatarská om(1,3,7)

 

olivier sýr kelímek  chléb ,rajče

 

 

II. večeře: chléb

 

24.6. - 30.6. 2024 

Den

Snídaně

Oběd

Svačina

Večeře + II. večeře

Pondělí

džem/med ,rohlíky ,melta

(1,3,7)

Polévka: francouzská s mušličkami(1,9)

vepřový guláš dle kapucínů ,housk.knedlík(1,3,7)

(žamp,klobs)

 

kuřecí paličky z grilu 2ks ,

zelenina mix100g banketka  

 

II. večeře: diaoplatka

Úterý

salámová pomazánka,chléb,čaj(1,3,7

Polévka:čenečka s brambory a vajíčkem  (7,1,5)

květákové placičky s kuřecím masem ,brambor-mrkvové pyré (1,3,7)

 

nudle se slaninou a uzen.masem ,zakysanou smetanou a str. tvarohem(1,7)

II. večeře: diavýživa

Středa

mrkvová pomazánka tvarohová,moskva chléb,čaj

Polévka: zelňačka (1)

kuřecí prsní řízek  con brocoli ,nové brambory(1,7)

 

kukuřičná  polenta,mexická mletá směs  

 

II. večeře: chléb

Čtvrtek

chléb,tavený sýr

čaj(1,3,7)

Polévka: hovězí se strouháním (1,9,3)

vepřový závitek na smetaně,houskový knedlík (1,3,9)

 

makarony carbonara(po uhlířsku s žloutky,parmazánem a nagl.slan)1,7

 

II. večeře: diajogurt

Pátek

mléčná rýže ,banketka ,melta

(7)

Polévka: uzená s krupkou

roštěná hovězí orient,rýže  (žamp,worchestr,rýže (1,10)

 

sýrová pomazánka loštický lopeník z olom.syrečků s kapií

pš-žitné rohliky (1,3,7)

II. večeře: chléb

Sobota

dietní salám,housky,čaj

1,3,7)

Polévka: fit z hlívy ústřičné 1)

fazolky na smetaně na kyselo s vejci 2ks

brambor /1,3,7)

 

 

masová pomazánka z pečeného masa

  chleba,

II. večeře: chléb

Neděle

vánočka kakao ,máslo(1,3,7)

Polévka: slepičí s nudlemi(1,9)

provensálské hov.nudličky ,těstovinové vrutky (1)

 

spišské lah.párečky,hořčice,chléb(1)10

 

II. večeře: chléb