E-mail: s.cizek@seznam.cz
Objednávky: stravovanicizek@gmail.com
Tel: 605 917 318 p. Čížek
Tel: 607 044 105 provozovna

Adresa:
Stravování Čížek
Za Tratí 976
Třebechovice pod Orebem
psč. 503 46

Objednávky přijímáme do 13:00 předchozího dne

=>zde najdete menu na příští týden

 

***               J Í D E L N Í  L Í S T E K            ***

======================================

                         8.6 - 14.6. 2020

  ======================================

Po: francouzská s mušličkami(1,7,9)

1) vepřová plec na paprice ,houskový knedlík (1,3,7)

2) uzená krkovička s čočkou na kyselo  ,okurek (1)

3) indický salát tandorí z rýžových nudlí (smetana,kuř.maso)

 

Út:květáková(1,7)

1) vepřová játra na cibulce ,brambor (1,7)

2) tortilla s trhaným masem sweet chilli a zeleninou (1)

3) zel.salát z celozrných těstovin s tuňákem a zel.(4,7)

 

St: hrachová (1,7)

1) divočák se staročeskou povidl.om.,bramborový knedlík (1,3)

2) sm.žampiony ,brambor m.m ,tatarská om.  (1,3,7)

3) ovocný salát,loupák(banán,kiwi,ananas....)1

 

Čt:slepičí s masem  a nudlemi (1,7)

1) kuřecí závitek s jemnou žeml.bylink. nádivkou,bramb. kaše(1,3,7)

2) zapečené těstoviny s uzeným masem,okurek(1,3,7)

3) houbový kuba(krupky,hříbky)chléb 1

 

Pá: uzená s rýží (9)

1) uzenářské taštičky se špenátem a cibulk(z bramb.těst.s uzeným)1,3  

2) kuřecí filé s rozmarýnem na másle,cizrnková kaše  7

3) zeleninový salát s gril. kuřecími kousky (7)

 

 

 ALERGEN tabulka s číselníkem  alergenů u obsluhy a www.stravovanicizek.cz 

Pokud není uvedeno jinak je u obědů č. 3  přílohou vždy pečivo.

Jídla jsou dovářena a expedována v 9.00 hod.-spotřebujte do 13.00 hod každého dne.                Změna jídelníčku vyhrazena!

Jídla připravil Stanislav Čížek  s kolektivem!                               www.stravovanicizek.cz                             



stravování pro sociální služby a zdravotnická zařízení

Jídelní lístek

8.6. - 14.6.2020

Den

Snídaně

Oběd

Svačina

Večeře + II. večeře

Pondělí

koblihy s džemem,kakao

1,,7)

Polévka: francouzská  s mušličkami (1,9)

vepřová plec na paprice ,houskový knedlík (1,3,7)

 

jáhelná kaše s horkým lesním ovocem(1,7)

 

 

II. večeře: chléb,rama

Úterý

čaj,sýr eidam plátky,rama

rohlíky(1,7,3)

Polévka:  květáková (1,7)

vepřová játra na cibulce ,brambor (1,7)

 

přesn.jihočeská kulajda,chléb

(vejce,houby,brambor,kopr)

 

II. večeře: přesnídávka

Středa

čaj,pomazánka symílek

housky (1,3,7)

Polévka: hrachová (1,7)

divočák se staročeskou povidlovou om.bramb.knedlík(1,3)

 

 

zeleninový kuskus s rest.mlet.masem

(rajče,papr.,lilek,cuketa)1

 

II. večeře: chléb,rama

Čtvrtek

loupáky,kakao,máslo

(1,3,7)

Polévka: slepičí s masem a nudlemi (1,9)

kuřecí závitek s jemnou

bylinko-žeml.nádivkou,brambor.kaše(1,3,7)

 

kynuté jahodové knedlíky 3ks

cukr,máslo

 

 

II. večeře: chléb,rama

Pátek

mléčná rýže Belriso malina-višeň,melta

Polévka:  uzená s rýží

uzenářské taštičky se špenátem  a cibulkou(1,3,7)

 

pečivo,domácí salámová pomazánka

(1,3,7)

 

II. večeře: ovoce

Sobota

čaj,májka ,rohlíky,rama(1,3)

Polévka: celerová (9,7)

maminčinno kuře (pečené,fleky s játry mích.)1,7

dezert

 

sýr plátk.ementál,chléb,rama

drink milk Bobík jahodový

 

II. večeře: přesnídávka

Neděle

vánočka ,kakao(1,3,7)

Polévka:špenátová s perličkami (1,3,7)

př.filet z Tilapie ,bramb.kaše m.m,ozdoba (4,7)

 

šunková klobása ,hořčice,chléb

 

 

II. večeře: chléb,rama

Jídelní lístek 15.6. - 21.6.2020

Den

Snídaně

Oběd

Svačina

Večeře + II. večeře

Pondělí

vícezrnné rohlíky,čaj

tavený sýr

Polévka:  dýňová s batáty (1,7)

moravská uzená kýta ,bramborová kaše m.m

zelný salát s karotkou (1,7)

 

kuřecí soté se zázvorem a šalotkou

bulgůr(1,7)

 

II. večeře: mandarinka

Úterý

kornbagetka,gothajský salám,rama,čaj(1,3)

Polévka:  hovězí polévka s těstovin rýží (1,9)

kubánské špagety s vepřovým masem ,rajčaty,sýr (1,7)

 

kaše z ovesných vloček s kousky

ovoce a ořechů(banán,mand.)1,7,5

 

II. večeře: chléb

Středa

kakao,tvaroh protein  (broskev-meruňka)

sýrový rohlík (1,3,7)

Polévka:  kapustová (1,7)

čevapčiči,brambor,hořčice cibule (10,1,3)

 

tyrolské brambory

(pl.mích.s uzeným,okurky,vejce)10,3

 

II. večeře: přesnidávka

Čtvrtek

loupáky,máslo,melta

(1,3,7)

Polévka:  hovězí polévka  s játrovými knedlíčky(1,3,9)

hovězí vařené s rajskou omáčkou,housk.knedlík(1,3,9,7)

 

 

zeleninové lečo s vejci a klobáskou ,

brambor m.m(3,7)

 

II. večeře: chléb

Pátek

paštika hamé drůbeží

rama,chléb,čaj

Polévka: česnečka (šunka,sýr,vajíčko)3,7

kuřecí stehenní  steak grat.nivou ,nové brambory(1,7)

kompot

 

těstovinový salát se šunkou a zeleninou s jogurtem,hvězdička

1,7

 

II. večeře: chléb

Sobota

mléko,džem,hvězdičky

(1,3,7)

Polévka:   brokolicová(1,7)

bramborové halušky míchané s uzeným masem a bryndzou

(1,3) dezert

 

šunka,chléb,rama,rajče(1,7)

 

 

II. večeře: přesnídavka

Neděle

kakao,vánočka(1,3,7)

Polévka:  drůbková (7,9,1)

vepřová plec po zahradnicku,nové brambory

(květ.,brokol,karot,hraš)1,7

 

hamé Favorit ,chléb ,okurek

1,3

 

II. večeře: chléb