E-mail: s.cizek@seznam.cz
Tel: 605 917 318 p. Čížek
Tel: 495592321 provozovna

Adresa:
Stravování Čížek
Za Tratí 975
Třebechovice pod Orebem
psč. 503 46

Prezentace

Dovolte mi představit firmu Stanislav Čížek - Stravování. Naše firma se od r. 2001 zabývá výrobou a rozvozem hotových jídel v Hradci Králové a okolí /cca 25 km/.

  • denní nabídka sestáva ze tří druhů jídel, polévky a nápoje/1 chod je celoročně čerstvý zel. salát
  • možnost stravování v naší jídelně denně od 9.30 - 13.00h.
    (ul Za Tratí 975, Třebechovice pod Orebem)
  • rozvoz jídel do sídla vaši firmy v ceně
  • aktualní cena 55,- Kč bez DPH

Snažíme se o poctivou a kvalitní výrobu jídel se zaměřením na přání a potřeby zákazníka...

Názvu "domácí" se snažíme dostát zejména minimalizací moderní kuchařské gastrochemie jako je výroba z různých polotovarů, sypkých směsí s glutamanem atd.

Sami tedy vyrábíme i přílohy jako housk. knedlíky nebo bramborové s uz. masem, bramboráčky apod. Tím můžeme garantovat tu nejvyšší možnou kvalitu podávaných jídel.

Další nespornou výhodou naší jídelny je fakt, že majitel p. Stanislav Čížek je sám kuchař a denně společně se svým kolektivem jídla připravuje.

Naše kuchyně je co do chuti a množství vyhlášena. Spektrum našich odběratelů je poměrně různorodé od profesí v průmyslu přes kancelářské profese, vojenské útvary atd.

Naše služby jsme rozšířili také o restauraci Hradecká bašta, kde Vám nabízíme bezlepkovou kuchyni, nutričně vyvážené pokrmy a vegetariánské pokrmy. Možnost objednání do jednorázových obalů. Více na stránkách www.hradecka-basta.cz.

Našim cílem je dlouhodobá spolupráce a Vaše spokojenost!

 

obr 1 obr 2

obr 2