E-mail: s.cizek@seznam.cz
Tel: 605 917 318 p. Čížek
Tel: 607 044 105 provozovna

Adresa:
Stravování Čížek
Za Tratí 976
Třebechovice pod Orebem
psč. 503 46

Objednávky přijímáme do 13:00 předchozího dne

=>Menu pro tento týden

***               J Í D E L N Í  L Í S T E K            ***

======================================

                         27.9. - 3.10. 2021   

======================================

Po: francouzská s mušličkami (1,9)

1) segedínský guláš speciál,houskový knedlík (1,3,7)

2) španělská paella (krevety,klobásy,kuř.maso)4,7)

3) zel.salát s kuřecí šunkou

 

Út:

1)

2)  státní svátek

3)

 

St: zeleninová (1,7)

1) vepřová kýta protýkaná karotkou,brambor(1)

2) br.škubánky sypané makem,cukr,máslo (1,3,7)

3) čínský rýžový salát (5,6)

 

Čt: hovězí vývar s drobenkou(1,3)

1) španělský hovězí ptáček,houskový knedlík (1,3)

2) makarony carbonara (žloutky,smet,angl.sl.,parmazán)1,7,3,

3) ovocný salát tropic ,loupák(1,3)

 

Pá: gulášová (1)

1) sm.vinná klobása,br.kaše,ozdoba (1,3,7)

2) čínské maso 2 barev ,rýže (kuřecí,vepř)7,6

3) zel.salát vajíčkový s rajčaty cherry a majolkou,listy sal.(3)

 

    

 ALERGEN tabulka s číselníkem  alergenů u obsluhy a www.stravovanicizek.cz 

Pokud není uvedeno jinak je u obědů č. 3  přílohou vždy pečivo.

Jídla jsou dovářena a expedována v 9.00 hod.-spotřebujte do 13.00 hod každého dne.                Změna jídelníčku vyhrazena!

Jídla připravil Stanislav Čížek  s kolektivem!                               www.stravovanicizek.cz                             



stravování pro sociální služby a zdravotnická zařízení

20.9. - 26.9.2021 

Den

Snídaně

Oběd

Svačina

Večeře + II. večeře

Pondělí

šunková pěna rohlíky,čaj(1,3,7)

Polévka: selská pol. s fleky (1,7)

moravský vepřový vrabec,bramb.knedlík,špenát

(1,3,7)

 

fazolky na kyselo na smetaně s vejci

brambor (1,3,7)

 

II. večeře: šl.tvaroh s borůvkami

Úterý

džem/med,rohlíky,kakao

(1,3,7)

Polévka: hovězí polévka s mušličkami (1,9)

znojemské hovězí dušené kousky,rýže (1)

 

bulgurito s tuńákem a zeleninou(1)

 

 

II. večeře: chléb

Středa

čajovka,chléb Moskva

pečivo.čaj(1,3,7)

Polévka: bramboračka (1,9,7)

lyonský kuřecí řízek (v sýrov.těstíčku,dijon.hořč.,)(1,3,7,10)

brambor ,okurkový salát

 

jáhelná kaše na sladko s lesními plody (1,7)

 

II. večeře: ovoce

Čtvrtek

mléčná rýže,banketka

čaj(1,3,7)

Polévka: hovězí s kápáním (1,3,9)

masové kuličky mích. s nivou,paprikové brambory (1,3)

 

kuřecí hašé s cizrnkovou kaší

 

 

večeře: diaoplatka

Pátek

česneko - sýrová pomazánka,housky,čaj(1,3,7)

Polévka: vepřová s rýží

dušené filé z mořské štiky v rajč.it.omáčce ,těstovinové penne (1,4,7)

 

na vidličku:

salám s cibulí ,housky  (1,3)

 

II. večeře: diavýživa

Sobota

dietní salám ,rohlíky,čaj(1,3,7)

Polévka: hovězí s fridátovými nudlemi(1,3,9)

vařené hovězí s jemnou pažitkovou omáčkou

houskový knedlík (1,3,7)

 

ovarové kolínko nářez ,chléb,

zelenina(1,3)

 

II. večeře: chléb

Neděle

jablečný závin ,melta,1,3,7

Polévka: rybí se zeleninou(3,1,7,4)

těstovinové farfalle kuřecím masem bollonesse(1,7)

 

salámová pomazánka s pažitkou

chléb ,kompot bal. (1,3,7)

 

II. večeře: chléb

 

27.9. -3.10 2021 

Den

Snídaně

Oběd

Svačina

Večeře + II. večeře

Pondělí

džem/med,rohlíky čaj(1,3,7)

 

 

Polévka: francouzská  s mušličkami (1,9)

segedínský guláš speciál (z plece) housk.knedlík

(1,3,7)

 

sm. kuřecí řízečky,chléb ,okurek

(1,3)

 

II. večeře: diaoplatka

Úterý

míchaná vajíčka na cibulce ,chléb,čaj

(1,3,7)

Polévka: kulajda(1,3,7)

drůbeží játra na cibulce ,rýže (1)

 

        státní svátek

masová pomazánka Favorit hamé

zelenina,chléb(1,3)

 

II. večeře: diavýživa

Středa

pšenično žitné pečivo

inovecký salám,čaj(1,37)

Polévka: zeleninová (1,7)

vepřová kýta protýkaná karotkou,brambor(1)

 

nugetky z lososa,salát FIT z červené čočky se zeleninou(1,3,4)

 

II. večeře: banán

Čtvrtek

koblížky s náplní,čaj(1,3)

Polévka: hovězí vývar s drobenkou (1,9)

španělský hovězí ptáček ,houskový knedlík (1,3)

 

kuskus maghreb (kuřecí maso,lilky,cuketky,žamp)1

 

II. večeře: chléb

Pátek

chléb moskva ,pomazánka ala losos

čaj(1,7,4)

Polévka: gulášová (1)

sm.vinná klobása,bramb.kaše,ozdoba (1,3,7)

 

masový burger ,zelenina mix salát

banketka (1,3)

 

II. večeře: ovoce s jogurtem

Sobota

tavený sýr se šunkou ,rohlíky,čaj(1,3,7)

Polévka: rajská s rýží(1)

francouzské brambory ,čalamáda (3,7)

 

kuřecí  šunka,pl.sýr,chléb,rajče

 (1)

 

II. večeře: chléb

Neděle

vánočka ,melta (1,3,7)

Polévka:kuřecí s nudlemi(1,9)

pečené vepř.kousky se zeleninou,rýže

 

uzená kýta nářez ,chléb

džus (1)

 

II. večeře: chléb