E-mail: s.cizek@seznam.cz
Tel: 605 917 318 p. Čížek
Tel: 607 044 105 provozovna

Adresa:
Stravování Čížek
Za Tratí 976
Třebechovice pod Orebem
psč. 503 46

Objednávky přijímáme do 13:00 předchozího dne

=>Menu pro tento týden

***               J Í D E L N Í  L Í S T E K            ***

======================================

                         3.6. - 9.6. 2024 

  ======================================

Po: hrstková (1)

1) gril.vepřová kýta špik.angl.slaninou,bramb.kaše,tomat.salát(7)

2) mexické chilli con carne (2.dr.masa,chilli,fazole)bulka(1)

3) matjesový salát zel. z nakládaných rybích matjesů(4)

 

Út: slepičí vývar s nudlemi(1,9)

1) hovězí svíčková na smetaně,houskový knedlík (1,3,910)

2) švestkový rýžový nákyp,štáva,cukr (3,7)

3) zel.salát z celozrnných těstovin s tuňákem (4)

 

St: zeleninová (1,7)

1) novohradský vepřový plátek,dušená rýže (zel.lečo,smet.,slanina)1

2) sm.květák, brambory,tatarská omáčka (1,3,7)

3) čínský rýžový salát (5,6)

 

Čt: pikantní fazolová pol. s klobásou(1)

1) segedínský guláš speciál,houskový knedlík(1,3,7)

2) dušené vepřové na kmíně,duš.karotka,brambor (1)

3) šopský zel.salát s balkánským sýrem(7)

 

Pá: hovězí polévka s drobenkou (1,3)

1) mleté klopsy v rajské omáčce 2ks,kolínka (1,3)

2) pizza s kuřecí šunkou a mozarellou se zeleninou(1,3,7)

3) zel.salát celestýn (kráj.nudličky z omelet na salátu)3 

 

    

 ALERGEN tabulka s číselníkem  alergenů u obsluhy a www.stravovanicizek.cz 

Pokud není uvedeno jinak je u obědů č. 3  přílohou vždy pečivo.

Jídla jsou dovářena a expedována v 9.00 hod.-spotřebujte do 13.00 hod každého dne.                Změna jídelníčku vyhrazena!

Jídla připravil Stanislav Čížek  s kolektivem!                               www.stravovanicizek.cz                             



stravování pro sociální služby a zdravotnická zařízení

27.5. - 2.6. 2024 

Den

Snídaně

Oběd

Svačina

Večeře + II. večeře

Pondělí

žervé pažitka,chléb,čaj(1,3,)

Polévka: slovenská bramborová (1)

vepřové na kmíně ,brambor (1)

 

kladenská uhlířina

(knedlíky ,kostky brambor,uzené,zelí)

II. večeře: ovoce

Úterý

koblížky s náplní

melta (1,3,7)

Polévka:dýňová s chia semínky (1,7)

jelení kostky z plece na smetaně ,houskový knedlík(1,3,9,7)

 

brokolicový tofu mozeček

brambor m.m

 

II. večeře: diajogurt

Středa

toastový chléb ,čaj,

tvarohová pomazánka

s pažitkou a řepou(1,3)

Polévka:  vepřová s rýží

špagety don corleone ,sýr-kečup (bazalka,tymián,česnek,smetana) 1,7)

 

jihočeská kulajda  chléb -:))

 

 

II. večeře: diavýživa

Čtvrtek

housky ,játrová paštika,rama čaj(1,3)

Polévka: květáková (1,7)

vepřový závitek šumavský ,houskový knedlík(salám,bramb)1,3

 

zeleninové ragů s kuř.masem (brok,květ,karotka)br. noky

 

II. večeře: ovoce

Pátek

tavený sýr s klobáskou

chléb,čaj(1,3)

Polévka: franktfurtská (1,7)

sm.kuřecí stripsy v cornflakes, brambory m.m (1,3,7)

 

salámová pomazánka ,housky (1,3,7)

 

 

II. večeře: chléb

Sobota

rohlíky,džem/med ,melta

(1,3,7

Polévka:polévka mixov.se  zelen. a  masem (7)

celerový karbanátek se šunkou ,sýrem a ml.masem

bramborová kaše (7)

 

 

salám pikant,okurek

chléb,rama(1,3,7)

 

II. večeře: chléb

Neděle

bábovka  ,kakao(1,3,7)

Polévka:brokolicová (1,7)

vepřové na divoko,rýže(1)

 

sýr niva porce,rajče

chléb,rama(1,3,7)

 

II. večeře: chléb

 

3.6. - 9.6. 2024 

 

Snídaně

Oběd

Svačina

Večeře + II. večeře

Pondělí

džem/med ,máslo,rohlíky

kakao(1,3,7)

Polévka: hrstková(1)

gril.vepřová kýta  špik.angl.slan.,bramb.kaše ,tomatový salát (7)

 

 

čočka na kyselo ,pražský párek (1,7)

 

 

II. večeře: oplatka

Úterý

celerová pomazánka s panchetou ,chléb(1,3,7)

Polévka: slepičí vývar s nudlemi (1,9)

hovězí svíčková na smetaně ,houskový knedlík(1,3,9,10)

 

 

brambory "na loupačku" s tvarohem a máslem

 

II. večeře: diajogurt

Středa

pomazánka sýrmílek,moskva chléb,čaj(1,3,7)

Polévka: zeleninová (1,7)

sm.květák, brambory ,tatarská omáčka (1..3.7)

 

bratislavské vepř.nudličky,kolínka(1,7)

(protlak,smetana)

 

II. večeře: chléb

Čtvrtek

tvarohový skyr  ,houska,rama,

čaj(1,3,7)

Polévka: pikantní fazolová s uzeninou (1)

dušené vepřové na kmíně,dušená karotka,brambor (1)

 

zeleninové lečo s klobásou ,pletýnka

(1,3)

 

II. večeře: ovoce

Pátek

avokádo pomazánka s česnekem a olivami

pšenično žitné rohlíky,čaj(7,3,1))

Polévka: hovězí polévka s drobenkou (1,3)

mleté klopsy v rajské omáčce ,kolínka (1,9)

 

šunkový aspik krájený ,chléb

 

 

II. večeře: chléb

Sobota

rohlíky jogurt melta(1,3,7)

Polévka:brokolicová (1,7)

pečené kuře, brambor (1)

 

 

sekaná pečeně na studeno,chléb,rajče,okurek(1,3,10)

 

II. večeře: chléb

Neděle

bábovka kakao (1,3,ý)

Polévka:slepičí s nudlemi(1,9)

těstovin.penne ,rajč.om . s vepřov.ml.masem

capary olivy sýr (1,7)

 

krůtí prsní šunka  ,chléb(1,3,7)

rama ,pitíčko

 

II. večeře: chléb